444 4 224

Sakal Ekimi

SAKAL EKİMİ

Erkeklerin en önemli  3 aksesuarı Saç Sakal ve Bıyıktır.
Genetik faktörler, hastalıklar, ilaç kullanımı, çevresel faktörler, sonradan yaşanan kazalar gibi sebeplerden ötürü  sakal kayıpları olabiliyor.Sakallarınızda başlayan dökülmeler ilerleyen zamanlarda seyrelme, açıklık, yara izi gibi sonuçlar doğurabilir. Sakal ve bıyık ekimi  sakalda bölgeselaçılmalar olan yerlere uygulandığı gibi geçirilen kaza sonucu oluşan yara izlerine de sakalekimi yapılır. Sakal ekimide de aynen saç ekimde olduğu gibi 2 kulak arasındaki ense üstündeki bölgeden saç kökleri tek tek toplanarak doktorunuzun uygun gördüğü şekilde ayrıştırılarak ekim gerçekleştirilir.

 

 

 

 

 


Sakal Ekimi Uygulaması Sonrası Sakallar Dökülür mü?


Sakal ekimi kalıcı bir uygulamadır. Uygulama sonrasında kendi saç köklerinizden alınan kök hücreler ekildiği için doğal bir görünüm ile ortaya çıkan sakallar ömür boyu kalıcıdır.
Kalıcı bir çözüm isteyen herkesin çözümü olan sakal ekimi uygulaması sonrası bir iki hafta içinde kabuklanma yaşanarak sakallar dökülür. Ama bu beklenen bir dökülmedir ve 2 – 3 ay  arasında  sakallar doğal bir çıkış hızı ile kalıcı olarak çıkmaya başlar.