0224 333 0 555

En Etik Tıp Merkezi

SGK Haftası (14-20 Mayıs) nedeniyle Bursa SGK İl Müdürlüğü Bursa’daki SGK anlaşmalı sağlık kurumları arasında tıp merkezi kategorisinde Biyofiz Tıp Merkezi’ni SGK kuralları yönünden en etik ve kurallara uygun çalışan tıp merkezi seçerek,plaketle ödüllendirdi.

Hasta şikayetleri, ceza uygulanmaması, kesinti yapılmaması ve hukuki süreçlerin yaşanmamış olmasını kriter belirleyen SGK, Özel Biyofiz Tıp Merkezi’ni bu yaklaşımından ve güleryüzlü hizmetinden dolayı teşekkür ederek plaketle ödüllendirdi.

Tüm çalışanları ve hastaları ile birlikte bir kutlama yapan Burtom Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Erol Kılıç, Biyofiz’in hem ISO 9001-2008 belgesi almış olmasının hem de Sağlık Müdürlüğü tarafından takdire değer görülmesinin mutluluğunu birarada yaşadıklarını belirtti.

Yola çıktıkları günden bu yana kaliteli sağlık hizmeti vermenin birincil ön koşulları olduğunu belirten Dr. Erol Kılıç, doktorundan hemşiresine tüm sağlık personeline çabalarından ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Teknolojik parkuru ve hizmet kalitesiyle adından söz ettiren Burtom Sağlık Grubu; dört şirketi, yedi ilde konuşlanmış 25 ayrı hizmet lokasyonu, 350 kişilik sağlık ordusu, yirmiye yakın tıbbi görüntüleme hizmet merkezi, genel amaçlı tıp merkezi, nükleer tıp merkezi ve referans laboratuvarları ile hizmet veriyor