444 4 224

Hakkımızda

VİZYONUMUZ

İnsan haklarına saygılı, bilgilendirmeyi esas alan, Tıbbi Laboratuvar Analizlerini en doğru, izlenebilir ve tekrarlanabilir modern yöntemlerle, her yerden ulaşılabilir ve satın alınabilir fiyatlarla, Uluslararası Kalite Standardına çalışmaktır.  

MİSYONUMUZ

Tanı takip ve risk belirlemeye yönelik Tıbbi Laboratuvar Analizlerini referans materyallerle, iç ve dış Kalite Kontrollere dayanarak izlenebilir, tekrarlanabilir ve karşılaştırılabilir olarak üretmektir.

TEST NETİCELERİNİN VERİLME BİRİMLERİ (SI)

Çalışma yapılan testler için raporlama yapılırken uluslararası birimler (SI, standart international) dikkate alınmaktadır. Bununla birlikte bazı test parametreleri için SI birimi yanında ikinci bir birim de verilmektedir. Herhangi bir birim değişikliği için laboratuvarmıza başvurabilirsiniz.

REFERANS ARALIKLARI

Çalıştığımız test parametrelerinin birçoğu için, laboratuvarmız tarafından toplumumuza yönelik belirlenen referans aralıkları kullanılmaktadır. Bunun yanında glukoz, total kolesterol vb. bazı testler için ise uluslararası kurumlar tarafından tavsiye edilen hedef değerler kullanılmaktadır.

ESKİ SONUÇLARIN VERİLMESİ

Yaptırmış olduğunuz testlerin sonuçları, son iki yıl içinde laboratuvarmızda yapılan test sonuçları ile beraber verilmektedir. Bu şekilde test sonuçlarının eski sonuçlarla beraber verilmesi testin tanısal değerini artırmaktadır.

GÜVENİRLİLİK

Laboratuvarımız CLSI programlarına üyedir ve metotlarının takipçisidir. Sonuçların tekrarlanabilirliği, biologie Prospective ve iç (internal) kalite kontrol örnekleriyle, uluslararası kalite kontrol programlarına katılım ile teyit edilmektedir.

GİZLİLİK

Laboratuvarımızda çalışılan test sonuçlarının gizliliği tarafımızdan titizlikle sağlanmaktadır.

SONUÇLARINIZ

Raporlarınıza, Laboratuarımızda kayıt aşamasında vereceğiniz talimat doğrultusunda, otomatik fax veya mail olarak alabileceğiniz gibi İnternet adresimiz (www.burtomlab.com.tr) test sonuçlarım linkinden de kişisel bilgileriniz ile ulaşabilirsiniz.

EVDE NUMUNE ALMA

Numunelerinizi evde veya iş yerinizde aldırmak için 444 8 224/ 102-103 no lu çağrı merkezimizden randevu alabilirsiniz.