444 6 224

Hakkımızda

Burtom Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri, 18 yıllık Tıbbi görüntüleme ve Laboratuvar Hizmetleri deneyimine sahip bir BURTOM SAĞLIK GRUBU kuruluşudur.

Burtom Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri, İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini etkin olarak çalışanlara sunabilmek için TSO Organize Sanayi Bölgesinde İtfaiye yanında yapılandırılmıştır.

Merkezimiz toplam 450 m2 lik alanda ilgili mevzuatlara göre kurulmuş olup , geniş, ferah, klimalı, donanımlı muayene odalarına sahiptir. Acil müdahale gereken durumlarda çalışanlarımıza hizmet verebilecek olan merkezimiz, engelli çalışanlarımızın da sağlık hizmeti alabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Merkezimizle anlaşmalı fabrikalarımızın çalışanlarına, işe giriş muayenelerinden , periyodik sağlık taramalarına ve pansuman hizmetlerine kadar her türlü sağlık hizmeti verilebilmektedir. Ayrıca, ileri tetkik ve tedavi gerektiren durumlarda SGK ile anlaşmalı sağlık kurumumuz; Göğüs Hastalıkları, Dahiliye, Nöroloji, Ortopedi, Beslenme ve Diyet Polikliniği, Kardiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetleri branşlarında uzman kadrosuyla hizmetinizdedir.